Kruis 12×12 mm – 100×100 mm
4,35excl. BTW5,26incl. BTW
- Gratis verzending vanaf 350,- excl. btw (m.u.v. lengtes)
- Grootste voorraad van Nederland & de snelste levering!
- Meer dan 30 jaar verstand van zaken
- Eerlijk advies van onze experts
- 1.600+ klanten geven ons een 9,4
Dit decoratieve kruis is bedoeld om te verwerken in sierhekwerken, poorten en andere metalen constructies. Door het kruis tussen spijlen of andere onderdelen te lassen, voeg je op een eenvoudige manier een klassiek detail toe aan het ontwerp.
Het kruis heeft een totale afmeting van 100 x 100 mm en is opgebouwd uit materiaal van 12 x 12 mm. Dankzij het compacte formaat is het onderdeel geschikt voor zowel kleinere sierdetails als herhalende patronen binnen een hekwerk of poort.
Maatvoering
- Breedte: 100 mm
- Hoogte: 100 mm
- Materiaalmaat: 12 x 12 mm
- Vorm: kruis
Kruis voor sierhekwerk bestellen bij Geran
Met losse siersmeedonderdelen stel je eenvoudig een hekwerk of poort samen met een eigen uitstraling. Bij Geran vind je verschillende vormen en afmetingen die je afzonderlijk of gecombineerd in een constructie kunt verwerken.
| Merk | |
|---|---|
| Vorm | Kruis |
| Materiaaldikte (mm) | 12 mm |
Heb je een vraag over een product of wil je persoonlijk advies?
Onze specialisten helpen je graag verder!
Neem contact op
MartijnVerkoopspecialist
AndréVerkoopspecialist
JacoVerkoopspecialist
TimVerkoopspecialist

