Schijf met gaten – Ø70x6mm – RVS 304 – Eenzijdig geslepen
7,15excl. BTW8,65incl. BTW
- Gratis verzending vanaf 350,- excl. btw (m.u.v. lengtes)
- Grootste voorraad van Nederland & de snelste levering!
- Meer dan 30 jaar verstand van zaken
- Eerlijk advies van onze experts
- 1.600+ klanten geven ons een 9,4
Schijf met gaten – Ø70x6mm – RVS 304 – Eenzijdig geslepen
Deze ronde schijf is vervaardigd uit RVS 304 en heeft een diameter van 70 mm en een dikte van 6 mm. De schijf is voorzien van drie gaten en kan worden toegepast als onderdeel in uiteenlopende hekwerkconstructies, poorten en andere staalconstructies.
Het oppervlak is aan één zijde geslepen. Hierdoor heeft deze zijde een nette, gelijkmatige afwerking, terwijl de andere zijde ongeslepen is. Dankzij de uitvoering in RVS 304 is de schijf goed bestand tegen corrosie en geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
Eigenschappen
- Diameter: Ø70 mm
- Dikte: 6 mm
- Materiaal: RVS 304
- Aantal gaten: 3
- Afwerking: eenzijdig geslepen
- Voorzien van een subtiele bolling aan de bovenzijde, met een verschil van 3 mm (zie de maatvoering tekening)
RVS 304 schijf met 3 gaten bestellen bij Geran
Bij Geran vind je verschillende RVS onderdelen voor het samenstellen en afwerken van hekwerken, poorten en andere constructies. Bestel eenvoudig online en profiteer van een ruime voorraad, snelle levering en deskundig advies.
| Merk | |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Type schijven | Schijven met 3 gaten |
| Materiaaldikte (mm) | 6 |
Heb je een vraag over een product of wil je persoonlijk advies?
Onze specialisten helpen je graag verder!
Neem contact op
AukeWebshopspecialist
MarcoVerkoopspecialist
LindaVerkoopspecialist
IlseWebshopspecialist